Home

Algemeen

Inschrijven

Uitslagen

Locaties

Circuitstanden

Foto's

Hardlopen in Flevoland

Circuitstand 2018-2019

 

   CrossCup Almere

Hieronder de eindstand van het circuit.

Eindstand Crosscup Circuit 2018-2019

Plaats

Bib

naam

Totaal punten

Krom

sloot

park

Almeer

der

strand

Cirkel

bos

Braam

bergen

   

Jeugd 1 km Meisjes Pupillen D

         

1

34

Eloise Gerringa

3

1

1

1

1

2

179

Kathelyne Gerringa

6

0

2

2

2

   

Jeugd 1 km Jongens Pupillen D

         

1

177

Djavy Kempers

3

0

1

1

1

2

4

Cas Ruijs

5

1

2

2

2

3

180

Wiebe Ruijs

9

0

3

3

3

   

Jeugd 1 km Meisjes Pupillen C

         

1

24

Pueblita Renfurm

3

1

1

0

1

2

29

Karlijn Struik

5

2

3

1

2

3

371

Esmee van Lammeren

7

3

2

2

3

4

93

Silke Aarts

12

5

5

3

4

   

Jeugd 1 km Jongens Pupillen C

         

1

187

Jip ter Smitten

3

0

1

1

1

2

365

Jurre Hougardy

5

1

2

2

2

3

333

Hugo Bakker

8

2

3

3

3

   

Jeugd 2 km Meisjes Pupillen B

         

1

10

Carina Pastoor

3

1

0

1

1

   

Jeugd 2 km Jongens Pupillen B

         

1

3

Hidde Ruijs

4

1

1

3

2

2

6

Juuso van der Ende

5

2

2

1

3

3

186

Sedic Wanders

6

0

3

2

1

4

69

Sam van der Wal

11

3

4

5

4

5

156

Jacopo Fachechi

14

0

5

4

5

6

67

Kyann linger

18

6

6

6

6

7

359

Floris Molenkamp

18

4

7

7

0

8

351

Roméo Struisvlugt

25

9

8

8

0

   

Jeugd 2 km Meisjes Pupillen A

         

1

107

Inaya Yahyaoui

3

1

3

1

1

2

114

Alexandra Koenis

6

2

2

3

2

3

40

Jelincy Nijlhof

6

3

1

2

3

4

46

Noena van den Berg

12

4

4

4

0

5

370

Eva van Lammeren

14

5

5

5

4

6

178

Rhona van den Hoff

19

9

7

6

6

7

124

Lucia van der Linden

21

10

9

7

5

8

182

Rosa Calmero

21

7

6

8

0

9

51

Rosie Sherrington

24

8

8

9

8

10

70

Isabella van der Wal

28

11

10

11

7

   

Jeugd 2 km Jongens Pupillen A

         

1

31

Gijs Merckx

4

1

2

2

1

2

176

Jairo Kempers

9

0

3

3

3

3

334

Mathijs Bakker

10

2

4

6

4

4

26

Sem Evers

12

3

5

4

5

5

64

Pepijn Wagenaar

12

4

6

7

2

6

168

Hugo Schinkel

17

6

7

5

6

7

140

Noud Verbauwen

20

5

8

8

7

8

118

Quint Weterings

25

7

9

9

9

9

21

Tim van Kan

27

9

11

10

8

   

Jeugd 2 km Meisjes Junioren D

         

1

33

Benita Beerse

3

1

1

1

1

2

363

Inte van Kralingen

7

2

3

2

0

3

45

Laurenne van den Berg

10

4

4

4

2

4

119

Tara van den Hoff

11

3

5

5

3

5

398

Sterre Bentvelzen

16

6

6

0

4

6

109

Yfke de Bock

18

5

7

6

0

   

Jeugd 2 km Jongens Junioren D

         

1

25

Nariño Renfurm

3

1

1

0

1

2

30

Teun Merckx

5

2

2

1

2

3

16

Lucas Scheepers

8

3

3

2

4

4

366

Jesse Hougardy

13

6

4

3

0

5

42

Bjorn Engel

15

5

6

4

6

6

155

Alessio Fachechi

17

0

7

5

5

7

11

Quirijn Pastoor

18

4

11

0

3

8

181

Steven Koenis

21

7

10

7

7

9

59

Kenzo Dieters

22

8

8

6

10

10

167

Lucas Schinkel

23

10

5

0

8

11

1

Wessel Meskers

26

9

9

8

9

12

188

Jenson de Groot

33

12

12

9

0

13

35

Luca Gerringa

35

11

13

0

11

   

Korte cross Mannen 4 km

         

1

58

Mauro Dieters

3

1

1

0

1

2

358

Lars Molenkamp

6

3

2

1

3

3

75

Rick van der Meer

7

2

3

0

2

4

347

Djimon de Groot

10

4

4

2

5

5

131

Senna Kampinga

12

5

0

3

4

6

117

Jouke Westerhof

18

6

6

6

8

7

85

Wesley Franken

19

10

5

7

7

8

335

Bas van Groenestein

20

8

8

4

0

9

65

Joran Stobbe

21

7

0

5

9

10

374

Timo Nagel

26

9

9

8

10

11

364

Jeroen van Kralingen

27

11

7

9

11

12

184

Siebe Westerhof

32

0

10

10

12

13

77

Pim de Groot

37

12

0

12

13

14

135

Mika van der Tak

37

13

11

13

15

15

172

Roben Dekker

39

15

13

11

17

16

145

Richard Weber

40

14

12

0

14

17

15

Rivko Kleijne Snuverink

45

16

14

15

16

18

170

J.C. Visser

47

17

16

14

18

   

Korte cross Vrouwen 4 km

         

1

86

Merel Veltman

3

1

1

0

1

2

134

Iza de Waal

5

2

2

1

0

3

43

Demi Engel

7

3

3

2

2

4

71

Mariska bosman

14

8

6

5

3

5

105

Rosyta Andriana

15

6

5

4

0

6

72

Michèle Groenhuijzen

17

9

7

6

4

7

55

Annemien Poortier

18

7

4

7

0

8

175

Andrea Swagerman

18

5

8

0

5

9

106

Yvonne van der Kooij

24

13

10

8

6

10

121

Josta Hendriksen Visser

27

11

9

0

7

11

56

Barbara van Vugt

27

10

0

9

8

12

48

Andréia Pinheiro

31

12

0

10

9

 13

78

Claudia Boonstra-Seegers

 33

 16

 12

 11

 10

   

Midden cross  Mannen 6 km

         

1

185

Javier Barrero Gomez

3

3

1

1

1

2

66

Lennart Kindt

5

1

2

2

3

3

336

Mark Bennis

7

2

3

3

2

4

361

Erik Beekman

12

4

4

4

4

5

44

Tom Engel

15

5

5

5

6

6

372

Ivar Koster

18

6

6

6

0

7

104

Pascal Feijt

22

7

8

7

8

8

384

Teun Hamel

24

8

9

9

7

9

143

Eric Schinkel

27

9

10

8

0

10

99

Alexander van Kan

30

11

12

10

9

11

28

Ralf Boonstoppel

35

13

14

12

10

12

102

David Jansen

36

12

13

0

11

13

20

Rene Louman

39

14

15

13

12

   

Midden cross Vrouwen 6 km

         

1

144

Doris Gritsch

3

2

1

1

1

2

137

Gabriela Riebeek

5

1

2

2

0

3

166

Jolanda Kroese

8

3

0

3

2

4

148

Willeke de Groot

11

0

3

5

3

5

362

Bianca Vos

13

12

4

4

5

6

101

Suuz de leeuw

13

4

5

0

4

7

163

Winni Jansen

20

6

9

8

6

8

54

Willemijn Huizenga

20

5

8

7

0

9

39

Marjolein Ruijs

25

9

6

10

0

10

126

Sylvia van Steeg

25

10

7

0

8

11

125

Esther Aikens

27

8

10

9

0

12

7

Petra Bus

30

13

11

12

7

   

Lange cross Mannen 8 km

         

1

136

Morris van der Minnen

3

1

1

2

1

2

400

Johan Postma

5

2

0

1

2

3

343

Robbert Springveld

9

4

2

3

0

4

98

Sjoerd van Gastel

14

5

3

6

11

5

139

Eduard Beekhuizen

16

14

5

5

6

6

357

Tim Tier-van Lit

17

9

4

10

4

7

392

Remko Evenboer

21

0

6

7

8

8

397

Marco Maurik

26

10

7

15

9

9

19

Simon Grijsen

27

11

8

9

10

10

173

Christiaan Verbauwen

31

0

10

14

7

11

395

Hilbert Vlasveld

33

12

9

12

14

12

12

Michel Kars-Zegeling

36

13

0

11

12

13

367

Roland Vos

39

15

11

13

0

14

341

Thom van Dijk

41

16

12

16

13

   

Lange cross Vrouwen 8 km

         

1

36

Marleen Vos

3

1

1

1

1

2

132

Kim van der Aa

8

3

3

2

0

3

63

Yvette van Wegen

9

4

2

3

0

4

378

Puck Visser

10

6

4

4

2

5

83

Klaassien Maertens

14

0

5

6

3

6

174

Dalva Hubert

19

7

6

7

6

7

37

Froukje de Jonge

20

8

0

8

4

8

342

Marion Bestenbreur

25

9

0

9

7

9

61

Karin Gouw-Bijleveld

26

11

7

12

8

10

337

Karen Baak

28

13

8

11

9

11

338

Brenda Steinmetz

33

14

9

14

10

12

354

Elsie Lindeboom

33

12

10

15

11

13

382

Jose van Laar

40

16

11

13

0

14

352

Annemarie de Haan

46

17

12

17

0

   

Lange cross Mannen Masters 40+

       

1

387

Peter Kindt

7

3

3

1

4

2

159

Robert Monteban

8

0

4

2

2

3

164

Petrus Lenes

10

4

0

3

3

4

76

Bart Tas

13

2

6

5

0

5

355

Mike van den Breul

14

5

0

4

5

6

376

Sjoerd van Hemert

24

0

10

7

7

7

89

Robin Bruil

27

13

8

6

0

8

79

Sergio Contrucci

28

12

0

8

8

9

116

Jelmer De Jong

29

9

11

0

9

10

391

Jos Wieleman

35

16

12

11

12

11

17

Ronald Vlug

37

15

14

13

10

12

62

Hans Bakker

47

0

18

15

14

13

120

Jeroen Jansen

53

22

19

12

0

14

161

Martin Lieberom

53

0

20

16

17

15

18

Dennis Coerse

54

24

16

14

31

16

94

Arno Nijhuis

55

25

17

0

13

17

360

Jorrit Bordens

57

29

31

17

11

18

47

Herbert de Groot

61

23

28

22

16

19

332

Jan de Raadt

63

34

27

18

18

20

383

Wouter Hamel

63

31

23

19

21

21

112

Erwin Luitwieler

65

26

25

21

19

22

88

Fester van der Voorn

69

27

0

20

22

23

386

Jan Dirk de Vries

72

33

29

23

20

24

390

Ramses Kulman

75

35

35

25

15

25

68

Enno van Vaalen

80

32

24

24

0

26

23

Jan Aland

88

36

34

28

26

27

127

Jan-Willem Aikens

90

38

38

29

23

28

160

Bert Appelo

93

0

33

33

27

29

340

Raijmond Pronk

94

46

22

38

34

30

356

Gerben Kiel

95

41

37

30

28

31

38

Otto Telkamp

96

40

30

26

0

32

345

Dick Boogerd

96

39

0

32

25

33

2

Rick Sahetapy

104

43

39

36

29

34

339

Nico Pos

105

45

41

34

30

35

353

Marco den Breejen

107

42

40

35

32

36

82

Luuk Visscher

112

44

42

37

33

Sponsors

 

LIT Logo RGB groter

Run2Day logo Almere 

De Tulp

 

 

 

Mede mogelijk gemaakt door

 

andreetroost

 

 

oerz

 

Rixax