Circuitstand 2015-2016

Eindstand CrossCup Almere seizoen 2015-2016

 

>>> voorlopige eindstand - opmerkingen kunt u sturen aan This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. <<<

 

Meisjes pupillen D (1km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

4

2

1

1

 

 

Alexandra Koenis

2009

Almere

7

2

4

1

2

2

1

 

Sophie de Haas

2009

Grootebroek

42

3

9

3

3

3

4

 

Noena van den Berg

2009

Almere

261

4

10

4

4

4

2

 

Sophie Pieters-Meijers

2009

Almere

262

5

13

 

5

5

3

 

Kathara Pels

2009

Almere

412

Jongens pupillen D (1km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

4

 

2

1

1

 

Robin Meinten

2009

Dronten

371

2

4

1

1

2

2

 

Floris Molenkamp

2010

Almere

27

3

9

 

3

3

3

 

Roméo Struisvlugt

2010

Almere

413

4

10

2

4

4

4

 

Thijs van Ballegooij

2011

Almere

179

5

13

3

5

5

 

 

Jurre Hougardy

2010

Almere

236

Meisjes pupillen C (1km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

1

2

 

Inaya Yahyaoui

2008

Almere

111

2

5

2

2

2

1

 

Rosalie Harmsen

2008

Almere

208

3

9

3

3

3

3

 

Tess Kroese

2008

Almere

88

4

12

4

4

4

4

 

Julia Zwaan

2008

Almere

283

5

15

5

5

5

 

 

Liv Sleeuwenhoek

2008

Almere

351

Jongens pupillen C (1km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

1

1

 

Beau van Balen

2008

Almere

124

2

7

2

3

3

2

 

Shane Benjamin

2008

Almere

395

3

9

4

2

 

3

 

Oliver van Wijngaarden

2008

Almere

162

4

9

3

4

2

4

 

Mathijs Bakker

2008

Almere

41

5

14

5

5

4

6

 

Tim van de Belt

2008

Almere

356

6

16

6

6

5

5

 

Revi Stobbe

2008

Almere

320

Meisjes pupillen B (2km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

4

1

2

2

1

 

Inte van Kralingen

2007

Hilversum

355

2

4

2

1

1

3

 

Nomi Olivier

2007

Almere

298

3

8

3

3

3

2

 

Tanisha Haakmat

2007

Almere

84

4

12

4

4

5

4

 

Nynke Glas

2007

Lelystad

343

5

17

7

5

7

5

 

Rosalie Franken

2007

Almere

244

6

17

8

7

4

6

 

Elisha Egbon

2007

Almere

40

7

20

6

6

8

8

 

Sterre Bentvelzen

2007

Almere

61

8

23

5

9

9

 

 

Laurenne van den Berg

2007

Almere

260

9

26

9

8

10

9

 

Joni Venema

2007

Almere

316

10

31

12

10

11

10

 

Nina Oudt

2007

Almere

79

11

31

 

12

12

7

 

Emma Sprenkels

2007

Almere

389

12

32

10

11

13

11

 

Yfke de Bock

2007

Almere

126

13

38

13

13

15

12

 

Viorella Rebel

2007

Almere

100

 

17

11

 

6

 

 

Micha Waterval

2007

Almere

140

 

14

 

 

14

 

 

Louise Staartjes

2007

Almere

56

Jongens pupillen B (2km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

 

1

 

Nariño Renfurm

2007

Almere

12

2

5

2

2

1

3

 

Quirijn Pastoor

2007

Zeewolde

130

3

7

3

4

2

2

 

Justin Alewijnse

2007

Kudelstaart

235

4

11

4

3

5

4

 

Björn Engel

2007

Almere

13

5

16

5

5

8

6

 

Sjoerd Kil

2007

Almere

264

6

18

6

6

6

8

 

Jorre Losekoot

2007

Almere

307

7

19

8

 

4

7

 

Tom Zwaan

2007

Almere

282

8

19

9

7

7

5

 

Floris van Tuijl

2007

Almere

293

9

28

11

8

 

9

 

Wessel Meskers

2007

Almere

301

10

29

10

11

9

10

 

Rodi Franken

2007

Almere

360

11

33

13

10

11

12

 

Jasper van de Grift

2007

Almere

333

12

33

12

9

12

13

 

Sammy Stobbe

2007

Almere

319

13

35

14

 

10

11

 

Michael Kroese

2007

Almere

89

14

39

15

12

13

14

 

Tygo Ridderbos

2007

Almere

69

 

10

7

 

3

 

 

Lucas Scheepers

2007

Almere

107

Meisjes pupillen A (2km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

2

1

 

Selina Franken

2005

Almere

242

2

5

2

2

1

2

 

Shantell Egbon

2005

Almere

39

3

9

4

3

3

3

 

Iza de Waal

2005

Almere

296

4

14

9

5

4

5

 

Blessin Uiterwijk

2006

Almere

169

5

14

3

6

5

7

 

Anouk Leguit

2006

Almere

354

6

16

8

4

6

6

 

Laila Yahyaoui

2006

Almere

109

7

17

6

7

 

4

 

Merel Veltman

2005

Almere

269

8

23

5

 

7

11

 

Gwen Alewijnse

2005

Kudelstaart

234

9

23

7

8

8

8

 

Evelien van de Grift

2006

Almere

332

10

27

10

9

9

9

 

Berber Schaap

2005

Zeewolde

68

11

30

11

10

10

10

 

Froukje Kil

2005

Almere

265

12

37

20

14

11

12

 

Pleun van Raaij

2005

Almere

197

13

37

12

13

12

16

 

Esmee Heesters

2006

Almere

87

14

39

17

11

13

15

 

Ruby Tol

2005

Almere

239

15

42

14

15

15

13

 

Kalliste Pels

2006

Almere

173

16

44

16

16

14

14

 

Chiara Debije

2006

Almere

270

17

46

19

12

16

18

 

Bridget Smeink

2006

Almere

266

18

52

18

 

17

17

 

Floor Evenboer

2006

Almere

280

19

55

22

17

19

19

 

Esmee Weber

2005

Almere

50

20

58

21

19

18

 

 

Alyssa Kuijsten

2005

Almere

23

21

62

24

21

20

21

 

Evi Meijer

2006

Almere

257

22

65

25

20

 

20

 

Rianna Nieuwendijk

2006

Almere

190

 

33

15

18

 

 

 

Jasmijn van den Berg

2006

Almere

340

 

13

13

 

 

 

 

Lotte ten Broeke

2005

Ruinerwold

34

 

23

23

 

 

 

 

Rania Belfdail

2006

Almere

123

Jongens pupillen A (2km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

1

1

 

Senna Kampinga

2005

Zeewolde

161

2

6

2

2

2

2

 

Lars Molenkamp

2005

Almere

25

3

9

3

3

3

3

 

Tobias Scheepers

2006

Almere

108

4

12

4

4

4

4

 

Bo Schraven

2005

Almere

76

5

16

 

6

5

5

 

Max Sprenkels

2005

Almere

388

6

16

5

5

6

 

 

Senne Losekoot

2005

Almere

306

7

19

6

 

7

6

 

Colin Alewijnse

2006

Kudelstaart

233

8

22

7

7

8

 

 

Siebe Westerhof

2005

Zeewolde

51

9

27

11

9

 

7

 

Casper van Tuijl

2005

Almere

292

10

27

10

13

9

8

 

Pascal Ekelmans

2006

Almere

66

11

29

9

10

10

10

 

Steven Koenis

2006

Almere

8

12

37

13

11

19

13

 

Pepijn Kop

2005

Almere

216

13

39

12

18

 

9

 

Milan Tromp

2006

Almere

4

14

39

20

8

13

18

 

Kristan Otten

2005

Almere

192

15

40

18

14

12

14

 

Bram van Arkel

2005

Almere

207

16

41

15

15

18

11

 

Ivar Kleuver

2006

Almere

58

17

42

19

12

15

15

 

Senna Heijl

2005

Almere

119

18

43

14

 

17

12

 

Vincent de Boer

2006

Almere

184

19

47

17

16

14

 

 

Jesse Hougardy

2006

Almere

237

20

49

16

17

 

16

 

Joran Stobbe

2005

Almere

193

 

19

8

 

11

 

 

Senna Plasschaert

2006

Almere

30

 

33

 

 

16

17

 

Dimitri Nas

2005

Almere

378

 

21

21

 

 

 

 

Dimitri Nas

2005

Almere

164

 

22

22

 

 

 

 

Collin Poppes

2006

Almere

170

Meisjes junioren D (2km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

 

1

 

Tamar Veltman

2003

Almere

263

2

5

2

2

1

 

 

Sarah van Tuijl

2003

Almere

291

3

9

4

3

2

4

 

Femke Leguit

2004

Almere

353

4

12

3

 

6

3

 

Aimee de Smidt

2004

Almere

60

5

14

5

4

5

 

 

Vera Tegelaar

2004

Almere

55

6

14

6

5

4

5

 

Elle Meijer

2004

Almere

258

7

19

9

7

3

 

 

Fenne Telkamp

2004

Almere

219

8

22

10

6

11

6

 

Lisette Steenman

2004

Almere

288

9

23

18

14

7

2

 

Dilay Yandi

2004

Almere

218

10

25

8

10

10

7

 

Rana Ravelli

2004

Almere

224

11

25

14

9

8

8

 

Demi Engel

2004

Almere

14

12

28

11

8

9

 

 

Loïs Donkers

2004

Almere

273

13

28

7

12

13

9

 

Janine Venema

2004

Almere

317

14

35

12

11

12

 

 

Roos Leerkes

2004

Almere

326

15

40

16

15

15

10

 

Demi Martens

2004

Almere

323

16

41

17

16

14

11

 

Lisanne van de Grift

2004

Almere

331

17

43

15

 

16

12

 

Maud Evenboer

2004

Almere

279

18

48

 

18

17

13

 

Emmely Ligteringen

2004

Almere

390

 

26

13

13

 

 

 

Celista Ruchtie

2003

Almere

59

 

35

 

17

18

 

 

Muriel van der Poorten

2004

Almere

387

Jongens junioren D (2km)

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

1

 

 

Alex van Buttingha Wicher

2003

Bussum

81

2

6

3

3

2

1

 

Max van Liempdt

2003

Almere

303

3

8

2

4

3

3

 

Ilan Olivier

2003

Almere

297

4

10

4

2

4

 

 

Rick van der Meer

2004

Zeewolde

313

5

12

5

5

5

2

 

Djimon de Groot

2003

Almere

24

6

16

8

6

6

4

 

Tim Weber

2003

Almere

49

7

20

7

8

8

5

 

Jouke Westerhof

2003

Zeewolde

52

8

22

9

7

10

6

 

Mees Kunst

2003

Almere

302

9

25

13

10

7

8

 

Eric Glas

2003

Lelystad

344

10

26

10

9

 

7

 

Bas van Groenestein

2004

Almere

227

11

32

12

11

 

9

 

Jon Lacroix

2003

Almere

352

12

35

17

12

13

10

 

Ingmar Kuijt

2004

Almere

396

13

39

18

13

15

11

 

Wessel Ekelmans

2004

Almere

65

14

43

16

 

14

13

 

Jesper Heesters

2004

Almere

86

15

45

19

14

 

12

 

Robin van 't Klooster

2004

Almere

143

16

51

21

21

16

14

 

Wesley Franken

2003

Almere

243

17

52

20

20

17

15

 

Youp Grundel

2004

Almere

231

 

15

6

 

9

 

 

Olivier Simons

2004

Bussum

345

 

22

11

 

11

 

 

Jasper Takens

2003

Almere

238

 

27

 

15

12

 

 

Martijn Mulder

2004

Almere

287

 

30

14

16

 

 

 

Liam Smits

2004

Bussum

393

 

32

15

17

 

 

 

Hessel de Bock

2003

Almere

127

 

37

 

19

18

 

 

Stijn Prent

2004

Almere

382

 

18

 

18

 

 

 

Ryan Dorland

2004

Almere

247

Vrouwen 4km

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

3

1

1

 

Dirkje Lebouille

2002

Almere

103

2

5

2

1

2

 

 

Sione Jongstra

1976

Utrecht

341

3

7

3

2

3

2

 

Robin Dreyling

2002

Almere

180

4

11

4

4

4

3

 

Elisa Mul

2002

Zeewolde

267

5

15

6

6

5

4

 

Annick Steenman

2000

Almere

290

6

24

10

12

7

7

 

Melissa van den Berg

1972

Almere

339

7

25

9

10

8

8

 

Patricia Engel

1977

Almere

83

8

29

12

11

6

 

 

Indira Draijer

1993

Almere

188

9

35

 

16

10

9

 

Adriana Begeer

1976

Almere

376

10

36

13

14

9

 

 

Kirsten van der Wal

1986

Almere

315

11

36

 

15

11

10

 

Christien de Groot

2000

Almere

402

12

37

14

17

12

11

 

Karin Blok

1963

Almere

101

13

40

17

8

15

 

 

Ineke Verschut

1954

Almere

405

14

42

16

18

14

12

 

Claire Jansen

1970

Almere

133

 

10

5

5

 

 

 

Cynthia Zetz

1993

Almere

312

 

13

8

 

 

5

 

Nadine de Leeuw

2000

Almere

45

 

14

7

7

 

 

 

Tamara Schijff

1982

Huizen

142

 

15

 

9

 

6

 

Gabriela Riebeek

2001

Almere

384

 

24

11

13

 

 

 

Mieke Bosman

1998

Almere

186

 

28

15

 

13

 

 

Bianca van der Hilst

1990

Almere

146

Mannen 4km

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

1

 

 

Tom de Leeuw

1997

Almere

44

2

7

 

2

3

2

 

Dennis Roeloffzen

1981

Weesp

400

3

10

2

 

5

3

 

Maël Plasschaert

2003

Almere

31

4

11

3

 

4

4

 

Joost Friderichs

2002

Almere

321

5

14

 

3

6

5

 

Boris Sierink

1999

Zeewolde

252

6

18

 

5

7

6

 

Rik Mul

2002

Zeewolde

268

7

21

 

4

8

9

 

Ruben van Balen

1971

Almere

370

8

21

8

6

12

7

 

Jordan van Munster

1999

Almere

187

9

24

7

 

9

8

 

Thom Uittenbosch

2002

Almere

96

10

28

6

 

11

11

 

Mathijs Bos

2000

Almere

62

11

32

12

10

13

10

 

Kevin Caro

2001

Almere

198

12

33

10

9

14

 

 

Martijn Janssen

1983

Almere

160

13

33

9

11

17

13

 

Hidde Westerhof

2001

Zeewolde

53

14

36

13

8

15

15

 

Teun Hamel

2002

Almere

20

15

40

14

12

18

14

 

Jort Monteban

2003

Almere

232

16

44

 

16

16

12

 

Maarten de Groot

1998

Almere

403

17

52

17

15

23

20

 

Dirk Rijnenberg

1958

Almere

159

18

54

 

18

20

16

 

Pim de Groot

1965

Almere

401

19

57

18

21

 

18

 

Zeger de Jong

1957

Almere

177

20

57

19

19

22

19

 

Ton van Meerten

1962

Almere

211

21

57

16

20

21

21

 

Mika van der Tak

2002

Almere

310

22

63

 

22

24

17

 

Sean van Koutrik

1966

Almere

377

23

65

20

23

25

22

 

Rivko Kleijne Snuverink

2001

Almere

214

 

3

 

 

2

1

 

Kelvin Baartwijk

2000

Almere

251

 

11

4

7

 

 

 

Jelani James

2002

Amsterdam Zuidoost

47

 

15

5

 

10

 

 

Bastiaan Leopold

2000

Almere

85

 

24

11

13

 

 

 

Enno van Vaalen

1957

Almere

148

 

34

15

 

19

 

 

Rik Aikens

2001

Almere

168

 

14

 

14

 

 

 

Maarten Droogendijk

1988

Almere

99

 

17

 

17

 

 

 

Ricardo Klerks

2001

Almere

372

Vrouwen 6km

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

2

1

1

 

Maaike Telkamp

1999

Almere

220

2

5

2

1

2

2

 

Lesley Dreyling

1999

Almere

183

3

9

3

3

3

 

 

Joyce Caro

1999

Almere

199

4

13

4

4

5

 

 

Romy Spoelder

2001

Almere

276

5

14

5

5

4

 

 

Silke de Wolde

2001

Almere

254

6

16

6

6

6

4

 

Carla Knol

1971

Almere

289

7

17

7

8

7

3

 

Luca Brouwer

2001

Almere

135

8

24

10

9

 

5

 

Mandy Buter

1975

Zeewolde

322

9

28

 

10

12

6

 

Karen van Damme

1983

Almere

362

10

30

12

 

10

8

 

Rita Molenkamp-Szucs

1974

Almere

26

11

32

11

 

14

7

 

Winni Jansen

1969

Almere

337

12

32

13

11

11

10

 

Marloes Staartjes

1983

Almere

249

13

35

15

12

8

 

 

Ryanne Westenberg

1999

Almere

347

14

37

19

15

13

9

 

Willeke de Groot

1979

Almere

71

15

45

14

16

15

 

 

Barbara van der Gragt

1980

Almere

210

16

48

17

14

17

 

 

Jessie Bruins

1991

Almere

67

17

51

22

19

19

13

 

Hyacinthia Groeizaam

1983

Zaandam

166

18

56

20

18

18

 

 

Siska Losekoot

1972

Almere

349

19

56

24

22

20

14

 

Yvonne van der Kooij

1963

Almere

117

20

57

26

23

22

12

 

Esther Speet

1971

Almere

365

21

59

23

20

16

 

 

Elsie Lindeboom

1970

Almere

141

 

15

8

7

 

 

 

Ayla van der Tak

1998

Almere

329

 

18

9

 

9

 

 

Jolanda Kroese

1969

Almere

358

 

29

18

 

 

11

 

Annemari de Haan

1973

Almere

18

 

33

16

17

 

 

 

Helene Krol

1996

Almere

72

 

38

25

13

 

 

 

Jill Boon

1991

Almere

131

 

40

 

24

16

 

 

Esther Prent

1973

Almere

383

 

42

21

21

 

 

 

Danielle Zeeman

1985

Almere

74

 

52

27

25

 

 

 

Carolien Daams-Rosseboom

1988

Almere

90

Mannen 6km

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

5

2

1

2

 

 

Justin Lam

1999

Almere

153

2

8

3

4

 

1

 

Joep Lebouille

1999

Almere

105

3

8

 

3

3

2

 

Luc Velzeboer

1998

Almere

115

4

10

4

5

1

 

 

Jelmer de Wolde

1999

Almere

255

5

15

5

6

7

4

 

Jelmer de Bock

1967

Almere

128

6

16

8

7

6

3

 

Erik Baalbergen

1998

Almere

223

7

19

7

8

4

 

 

Mark Bennis

2000

Almere

271

8

23

11

10

8

5

 

Bas Lacroix

1966

Almere

245

9

26

10

13

10

6

 

Dennis Land

1992

Almere

21

10

31

12

12

11

8

 

Niels Bruidegom

1969

Badhoevedorp

335

11

33

13

11

9

 

 

Bob Harmsen

1982

Almere

209

12

33

 

14

12

7

 

Max Castelein

2002

Almere

391

13

40

16

 

13

11

 

Ton Jacobs

1955

Weesp

175

14

41

18

18

14

9

 

Ivan van Harskamp

1990

Almere

246

15

42

19

15

15

12

 

Peter Velthuis

1954

Almere

311

16

44

17

17

 

10

 

Wilco Junius

1964

Almere

152

 

3

1

2

 

 

 

Cain Rutgers

1999

Almere

154

 

11

6

 

5

 

 

David van der Meer

1971

Zeewolde

314

 

28

 

16

12

 

 

Berend Jansen

1985

Almere

385

 

30

 

9

21

 

 

Tom Engel

1970

Almere

82

 

9

9

 

 

 

 

Raymon Boerland

1988

Almere

132

 

14

14

 

 

 

 

Rien Dekker

1964

Almere

63

 

15

15

 

 

 

 

Johan Faber

1970

Almere

145

Vrouwen 8km

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

1

1

1

1

 

Ilona Eversdijk

1992

Almere

94

2

7

2

3

3

2

 

Doris Gritsch

1972

Almere

226

3

12

5

6

4

3

 

Katja Duurland-van Tuijl

1975

Almere

294

4

13

3

4

6

 

 

Yvette van Wegen

1969

Almere

363

5

13

4

5

5

4

 

Jolanda Lensen Leij

1967

Almere

203

6

20

8

8

7

5

 

Julia de Leeuw

1991

Weesp

368

7

23

7

10

10

6

 

Jeannette Lebouille

1970

Almere

150

8

26

10

9

11

7

 

Froukje de Jonge

1965

Almere

397

9

28

9

11

8

 

 

Noa Overduijn

2000

Almere

284

10

29

15

12

9

8

 

Jacqueline Pannekoek

1991

Bussum

299

11

34

11

14

12

11

 

Robin Cordes

1987

Almere

121

12

35

12

 

14

9

 

Anke de Boer- van Genesen

1973

Almere

185

13

37

14

 

13

10

 

Dalva Hubert

1966

Almere

318

14

45

19

16

17

12

 

Kitty Verburg

1966

Almere

29

15

46

16

15

15

 

 

Sylvia van Steeg

1980

Almere

215

16

49

20

17

19

13

 

Angel Udvardi

1993

Almere

37

17

63

24

19

20

 

 

Rebecca Goosen

1994

Almere

97

 

4

 

2

2

 

 

Marleen Vos

1974

Lelystad

373

 

26

13

13

 

 

 

Alinda Bosman

1972

Almere

178

 

33

17

 

16

 

 

Gonny van Dalen

1962

Almere

305

 

36

 

18

18

 

 

Tanja Moltchanova

1970

Almere

374

 

6

6

 

 

 

 

Daniëlle Spoelder

1996

Almere

275

 

7

 

7

 

 

 

Naomi Bergmeijer

1981

Almere

381

 

18

18

 

 

 

 

Tina Alenfors

1975

Almere

196

 

21

21

 

 

 

 

Merel Lubberink

1983

Almere

136

 

22

22

 

 

 

 

Marja Cordes

1970

Almere

120

 

23

23

 

 

 

 

Karen van de Reep

1979

Almere

91

Mannen 8km

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

 

1

1

1

 

Milco Driessen

1988

Almere

2

2

7

3

2

2

9

 

Merlijn Dekker

1994

Almere

157

3

10

4

3

5

3

 

Daan Jacobs

1995

Weesp

80

4

12

5

4

4

4

 

Tim Jacobs

1995

Weesp

78

5

17

6

5

6

 

 

Tjardo Visser

1989

Almere

204

6

20

9

6

9

5

 

Dennis de Knijff

1986

Almere

206

7

23

8

8

7

 

 

Pim Lebouille

1997

Almere

106

8

26

10

10

 

6

 

Bart Tas

1976

Almere

248

9

28

13

13

8

7

 

Mitchel van Ballegooij

1984

Almere

174

10

32

11

11

10

 

 

Thijs Rood

1984

Hensbroek

217

11

37

16

15

11

11

 

Maarten Snel

1983

Kortenhoef

325

12

38

18

18

12

8

 

Raymond Lozekoot

1992

Almere

324

13

40

20

17

13

10

 

Mike van den Breul

1978

Almere

104

14

40

14

16

14

12

 

Teije Venema

1980

Almere

167

15

43

17

14

16

13

 

Johan Postma

1987

Almere

118

16

53

21

24

17

15

 

Ronald Franken

1977

Almere

281

17

62

25

21

 

16

 

Joost Krijnen

1977

Almere

253

18

62

23

 

21

18

 

Remko Evenboer

1978

Almere

278

19

62

26

23

19

20

 

Dany Barba

1981

Almere

328

20

67

27

22

18

 

 

Jesse van der Tak

1994

Almere

308

21

67

31

26

22

19

 

Brighton de Jong

1995

Almere

176

22

69

24

28

28

17

 

Thiemo Cordes

1990

Almere

122

23

73

 

25

26

22

 

Hendrik van Manen

1977

Almere

46

24

74

 

30

20

24

 

Max Spier

1998

Almere

380

25

76

30

32

25

21

 

Michael Nuberg

1977

Almere

114

26

78

28

27

23

 

 

Sjoerd van Gastel

1996

Almere

202

27

79

34

19

 

26

 

Jasper van Scheppingen

1981

Almere

64

28

84

32

33

29

23

 

Gabor Bukta

1984

Almere

272

29

90

35

35

30

25

 

Marc Krams

1977

Almere

77

 

3

1

 

 

2

 

Gayri Hawery

1990

Almere

189

 

5

2

 

3

 

 

Maikel Zuijderhoudt

1990

Almere

367

 

16

7

9

 

 

 

Tjerk Tjallema

1988

Almere

93

 

34

19

 

15

 

 

Thomas Jansen

1997

Almere

113

 

35

15

20

 

 

 

Marten Visser

1979

Almere

144

 

36

22

 

 

14

 

Merijn Schuurman

1978

Almere

361

 

53

29

 

24

 

 

Joshua Buijnink

1979

Lelystad

147

 

58

 

31

27

 

 

Roland Vos

1980

Almere

399

 

67

33

34

 

 

 

Maurits Franken

1998

Almere

22

 

68

37

 

31

 

 

Oscar Poppes

1977

Almere

171

 

72

36

36

 

 

 

Jimmy van Zaanen

1981

Almere

19

 

7

 

7

 

 

 

Martijn Boot

1977

Almere

398

 

12

12

 

 

 

 

Jordy Ariens

1981

Almere

156

 

12

 

12

 

 

 

Omar Brons

1980

Almere

392

 

29

 

29

 

 

 

Niels Lankreijer

1975

Almere

191

Mannen Masters 8km

plaats

pnt

8-nov

13-dec

17-jan

21-feb

 

naam

geb

woonplaats

stnr

1

3

3

1

1

1

 

Mohammed Zemouri

1971

Almere

3

2

5

1

2

 

2

 

Petrus Lenes

1967

Almere

357

3

7

2

3

2

3

 

Wim Dokter

1965

Almere

229

4

11

4

4

3

4

 

Michel van Liempdt

1973

Almere

304

5

14

5

5

4

5

 

Ron Stobbe

1962

Almere

194

6

20

6

8

8

6

 

Robert Monteban

1973

Almere

230

7

21

9

 

5

7

 

Paul Lebouille

1970

Almere

151

8

27

7

9

 

11

 

Frank Veltman

1968

Almere

359

9

30

16

31

6

8

 

Eric Houben

1969

Almere

334

10

30

11

10

9

12

 

Rene Dreyling

1969

Almere

181

11

30

22

14

7

9

 

Cor Boerman

1967

Almere

364

12

37

10

17

 

10

 

Dennis Heer

1973

Almere

138

13

39

14

13

12

16

 

Fitzgerald Krudde

1967

Almere

336

14

40

13

16

11

 

 

Hans Bosman

1971

Almere

330

15

45

25

22

10

13

 

Jelmer de Jong

1967

Zeewolde

54

16

46

15

11

 

20